Vacature Schademanager/ Calculator (Locatie: Lochem, Gelderland)

Wij zoeken een enthousiaste schademanager/ calculator die met zijn/haar kennis, kunde én persoonlijkheid het verschil maakt. Je wordt onderdeel van een jong en gezellig team waar we collegialiteit erg belangrijk vinden. Ben jij communicatief sterk en op zoek naar een uitdagende functie bij een echt familiebedrijf? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Dit vind jij leuk om te doen:

Jij vind het leuk om schadeprojecten van het begin tot het einde te leiden. Je zorgt er mede voor dat het hoogwaardige kwaliteitsniveau van alle schadeherstelwerkzaamheden geborgd is én blijft binnen Autoschade Lochem. En je doet er alles aan om klanten met een glimlach en een perfect herstelde auto de weg op te sturen. Je bent een collega met humor; die makkelijk contact maakt én onderhoudt, goed zelfstandig kan werken én goed kan samenwerken!

Wat jou de ideale aanwinst maakt voor ons team:

 • Je bent in het bezit van een afgeronde mbo diploma, richting autoschade of vergelijkbaar
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B
 • Je bent fulltime beschikbaar en woonachtig in de omgeving van Lochem
 • Je hebt ervaring op de receptie van een schadeherstelbedrijf
 • Je bent klantgericht, streeft naar het beste resultaat en een tevreden klant
 • Bij voorkeur heb je ervaring met Dw pro
 • Je beschikt over een geldig Audatex certificaat of bent bereid dat te behalen

Waarom kies jij voor Autoschade Lochem?

 • Je werkt in een jong en dynamisch team
 • Er is ruimte voor persoonlijke groei en ontwikkeling
 • We werken met de meest moderne gereedschappen en apparatuur
 • Afwisselende werkzaamheden voor verschillende automerken en verzekeringen
 • De personeelsuitjes, vrijdagmiddag borrels, kerstborrels, BBQ’s etc. regelen wij
 • Een goed salaris op basis van ervaring en leeftijd
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding en een pensioenregeling.

Over ons bedrijf:

Autoschade Lochem is een Focwa erkend autoschadeherstelbedrijf. Wij repareren voor alle verzekeringen en wij zijn geselecteerd reparateur voor Achmea groep, Unive, Topherstel, Schadegarant en lid van A.A.S.. Autoschade Lochem is opgericht door Dinand en Gerreke Heuvel. Samen runnen we het bedrijf aan de Hanzeweg in Lochem. In 2014 zijn we gestart op het Aalsvoort in Lochem en in 2018 verhuisd naar het nieuwe (veel grotere) pand. We vinden de sfeer binnen ons team erg belangrijk en zijn daarom op zoek naar iemand die goed bij ons past. Vrijblijvend sfeer proeven? Je bent altijd welkom voor een kop koffie.

Enthousiast? Solliciteer direct!

Dit kan ook als deze rol jou op het lijf geschreven is, maar je niet volledig aansluit op het gevraagde profiel. Stuur je CV per e-mail naar info@autoschadelochem.nl, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op. Heb je vragen? Neem contact op via de mail of bel met Dinand Heuvel: (06) 44 37 31 02.

Categorieën: Vacature