Vacature Autospuiter/Voorbewerker (Locatie: Lochem, Gelderland)

Ben jij een zelfstandige autospuiter/ voorbewerker met een passie voor het vak? Dan is Autoschade Lochem opzoek naar jou! Je wordt onderdeel van een jong en gezellig team waar we collegialiteit erg belangrijk vinden. Met jouw vakmanschap zorg je voor strak gespoten personen en bedrijfswagens waar wij – en onze klanten – blij van worden.

Dit vind jij leuk om te doen:

Als geen ander kan jij schuren, plamuren, afplakken, grondverf spuiten, kleur maken en vakkundig spuiten. In je dagelijkse werkzaamheden ga je zelfstandig te werk maar overleg en werk je ook vaak samen met je collega’s. Jij gaat altijd voor topkwaliteit, of dit nou is bij het spuiten van auto’s of van onderdelen. Je hebt een oog voor detail en hebt kwaliteit en veiligheid hoog in het vaandel staan.

Wat jou de ideale aanwinst maakt voor ons team:

 • Je bent in het bezit van het mbo diploma Autospuiter
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B
 • Je bent fulltime beschikbaar en woonachtig in de omgeving van Lochem
 • Je hebt ervaring als Autospuiter/Voorbewerker
 • Je bent bereid om nieuwe technieken te leren en cursussen te volgen
 • Je bent gemotiveerd om altijd voor het beste resultaat te gaan

Waarom kies jij voor Autoschade Lochem?

 • Je werkt in een jong en dynamisch team
 • Er is ruimte voor persoonlijke groei en ontwikkeling
 • We werken met de meest moderne gereedschappen en apparatuur
 • Afwisselende werkzaamheden voor verschillende automerken en verzekeringen
 • De personeelsuitjes, vrijdagmiddag borrels, kerstborrels, BBQ’s etc. regelen wij
 • Een goed salaris op basis van ervaring en leeftijd
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding en een pensioenregeling.

Over ons bedrijf:

Autoschade Lochem is een Focwa erkend autoschadeherstelbedrijf. Wij repareren voor alle verzekeringen en wij zijn geselecteerd reparateur voor Achmea groep, Unive, Topherstel, Schadegarant en lid van A.A.S.. Autoschade Lochem is opgericht door Dinand en Gerreke Heuvel. Samen runnen we het bedrijf aan de Hanzeweg in Lochem. In 2014 zijn we gestart op het Aalsvoort in Lochem en in 2018 verhuisd naar het nieuwe (veel grotere) pand. We vinden de sfeer binnen ons team erg belangrijk en zijn daarom op zoek naar iemand die goed bij ons past. Vrijblijvend sfeer proeven? Je bent altijd welkom voor een kop koffie.

Enthousiast? Solliciteer direct!

Dit kan ook als deze rol jou op het lijf geschreven is, maar je niet volledig aansluit op het gevraagde profiel. Stuur je CV per e-mail naar info@autoschadelochem.nl, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op. Heb je vragen? Neem contact op via de mail of bel met Dinand Heuvel: (06) 44 37 31 02.